KENT KONSEYİ’NDEN GAZETECİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yavuz, beraberinde kadın, engelli ve gençlik meclisi başkanlarıyla birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile Çorlu Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.
16 01 2020
198 kez okundu

Çorlu Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz’un yanı sıra Genel Sekreter Recep Ömürveren ile Kadın Meclisi Başkanı Nigar Alemdar Yetkin, Engelli Meclisi Başkanı Yasemin Ayyüksel ve Gençlik Meclisi Başkanı Çağatay Bahadır da yer aldılar.
Ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu ifade ederek Çorlu Gazeteciler Derneği’nin çalışmaları başta olmak üzere bölgedeki basın kuruluşları ile ilgili olarak konuklarına bilgiler veren Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre, kent konseyinin de çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.
‘YAŞADIĞIMIZ KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ’
Çorlu Kent Konseyi Başkanı Mehmet Ali Yavuz da amaçlarının Çorlu’ya kalıcı ve güzel hizmetler yapılmasına katkı sağlamak olduğunu ifade ederek, “Esasında basın ilçedeki eksikleri görerek giderilmesi noktasında çalışma yapıyor. Kent Konseyi olarak bizim de görevlerimizden biri bu. Biz de yaşadığımız kent için çalışma yapıyoruz. Bu nedenle sizinle ortak yönlerimiz var” dedi.
Ziyaret günün anısına fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.
Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600