Kent için daha çok çalışacağız

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı tarafından belediye başkanı seçilmesinin ardından bir yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ödüle doymuyor.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller tarafından düzenlenen "yılın en iyisi" seçmelerinde "yılın belediye başkanı" ödülünü almış, ardından; ORC Araştırma Şirketi tarafından “2014 yılının en başarılı il belediye başkanı” seçilmişti. Başkan Recep Gürkan son olarak, siyaset, bürokrasi ve medya dünyasına yönelik haberleri ile gündem oluşturan Mebus Haber Dergisi’nin 11.’sini düzenlediği ödül töreninde “Yılın Belediye Başkanları” kategorisinde ödüle layık görüldü.
BAŞARI GRAFİĞİ YÜKSELMELİ
Kısa sürede, halkın içinden bir belediye başkanı olduğunu ve Edirne için önemli birçok projeye imza atan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu ödüller çalışma şevkimizi daha da artırıyor ve başarı grafiğimizi daha da yukarılara taşıma hırsı veriyor. Edirne için daha da çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
DEVRİM

 

Diğer Haberler

Söz meclisten içeri

Söz meclisten içeri

Kırklareli Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında "Söz Meclisten İçeri" tiyatro oyunu sahnelendi. Oyunda, adalet sistemi, üniversiteler ve fikir özgürlüğü konuları işlendi.
Müzikseverlere unutulmaz konser

Müzikseverlere unutulmaz konser

Trakya Oda Orkestrası, geniş bir repertuvar ile dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Dinleyicilerin tebriklerini kabul eden Şef Alper Çam katılımdan oldukça memnun olduklarını belirtti....
Roman Dernekleri bir arada

Roman Dernekleri bir arada

Trakya Roman Dernekleri Platformu’nun Bölge Toplantısına katılan 19 Roman Derneği yöneticilerine Keşan Belediyesi tarafından bir öğle yemeği verildi.
Bin günde bin eser projesi

Bin günde bin eser projesi

Kırklareli Belediyesi’nin hazırladığı 'Bin Günde Bin Eser' projesi Tarihi Kentler Birliği tarafından kabul edildi. Başkan Kesimoğlu, proje ile tarihi eserlerin gelecek nesillere aktarılacağını belirtt...
50. Sanat yılı kutlaması

50. Sanat yılı kutlaması

Sinemerkez Akademi Genel Müdürü Ali Murat Güven ve Edirneli sinema sanatçısı Levent Çakır, Vali Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster