KAYMAKAM KIZILTOPRAK İZMİR VALİ YARDIMCISI OLDU

Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atandı.
08 08 2019
598 kez okundu

31 Mart 2014 yılında yeni kurulan Ergene İlçesinin ilk Kaymakamı olan Fatih Kızıltoprak, aradan geçen 5 yıllık sürenin sonunda İçişleri Bakanlığının 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atandı. İlçede birçok başarılı projelere ve çalışmalara imza atan Kaymakam Kızıltoprak’ın atanmasının ardından yerine Mardin’in Ömerli ilçesi Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı atandı.
TEŞEKKÜRLER KIZILTOPRAK!
5 yıl süre içerisinde Ergene ilçesinin adının duyulmasında ve gerçekleştirilen projelerde büyük pay sahibi olan Fatih Kızıltoprak’a DEVRiM Gazetesi Ailesi olarak teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.
MEHMET EMİN TAŞÇI KİMDİR?
1983 Yılında Şanlıurfa da doğdu, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümünden 2005 yılında mezun oldu. 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından Kaymakam Adayı olarak Malatya İline atandı. 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak Kastamonu Pınarbaşı İlçesine atandı. Daha sonra sırasıyla Elazığ Maden Kaymakamlığı, Hakkari Vali Yardımcılığı, Erzurum Uzundere Kaymakamlığı görevinden sonra 10.04.2018 tarihinde Mardin Ömerli Kaymakamı olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Taşçı, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ergene Kaymakamlığına atandı. DEVRİM Gazetesi Ailesi olarak Ergene ilçemize atanan Mehmet Emin Taşçı’ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600