KAYMAKAM KIZILTOPRAK BAŞKAN YÜKSEL’İ ZİYARET ETTİ

Ergene Kaymakamı Fatih Kızltoprak önceki gün Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cebeci de yer aldı.
09.05.2019
171 kez okundu

31 Mart seçimlerinde yeniden Ergene Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkan Rasim Yüksel’i ziyaret eden Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, kendisini tebrik etti. Başkan Rasim Yüksel’in ilk başkanlık döneminde yapmış olduğu hizmetleri takdir ettiğini belirten Kaymakam Kızıltoprak, “Yeni kurulan bir belediyenin kurucu başkanı olarak ilk dönemde Ergene halkına yapılan hizmetlerinizi takdirle karşılıyorum, inanıyorum ki ikinci döneminizde de bu hizmetlerin arkası kesilmeyecek” dedi.
ERGENE HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’a bu nazik ziyaretinden ve güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de göreve geldiğimiz ilk gün amacı sadece halkına hizmet eden bir belediye olarak çok çalıştık ve yeni dönemimizde de çalışmaya devam edeceğiz. Ergene’de halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.


Ahmet Can AYDIN