KASTAMONU TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

Çorlu Tüm Kastamonulular Derneği (TÜMKASDER) ve Çorluspor 1947 ortaklığı ile düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri, gerçekleşen açılış töreni ile başladı.
05.04.2019
1402 kez okundu

TÜMKASDER ve Çorluspor 1947 ortaklığı ile düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri, Orion AVM otoparkında düzenlenen açılış töreni ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende konuşan TÜMKASDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçu, “Çorlu’da yaşayan 11 binli Kastamonulu adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Her zaman her yerde yaşadığı şehre artı değer katan insanlar olarak bir taraftan Kastamonu’muzu tanıtırken, bir taraftan da Çorlu’muzun değeri olan Çorluspor 1947 kulübümüze sahip çıkıyoruz. Yorucu bir hazırlık sonucunda etkinliğimiz 10 gün boyunca devam edecektir. Bu sürede Kastamonu’muzu Çorlu halkımız ile buluşturacağız. Bu etkinliği gerçekleştirmemizde yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.”dedi.


STANTLAR ZİYARET EDİLDİ
Tanıtım günleri açılışını Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TÜMKASDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçu, Çorlu Belediye Başkan Adayları Serkan Erçili, Murat Vakitçi ve Orion AVM Genel Müdürü Meral Arı Bostan gerçekleştirdi. Açılış kurdelesinin kesiminin ardından katılımcılar, alanda kurulan stantları tek  tek ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dileklerinde bulundu.


Tutku AKBAŞ