KARISINI ÖLDÜRDÜ

Çerkezköy’de, Fatih E. bir süredir şüphelendiği eşi Elif E.’yi öldürdü, eşinin erkek arkadaşını ise av tüfeğiyle yaraladı.
11.07.2019
543 kez okundu

Olay,Kızılpınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, iki yıl önce askeriyeden ayrılarak Çerkezköy’e gelen ve bir fabrikada çalışmaya başlayan 32 yaşındaki Fatih E. bir süredir şüphelendiği eşini takibe aldı.  Eşinin telefonunda yakaladığı mesajlardan şüphelenen Fatih E. (32) eşi Elif E.’nin (24) sevgilisi Uğur K.’yı telefonla arayarak buluşma talebinde bulundu. Eşi ile ilgili sorduğu sorulara cevap alamayan Fatih E. Eşinin ilişki yaşadıkları itirazı üzerine cinnet getirip 28 yaşındaki Uğur K.’yı da konuşma bahanesi ile Atılım Beton kavşağından alarak Kızılpınar mahallesinde bulunan Kocameşe piknik alanına götürdü.
OLAY YERİNDE ÖLDÜ
Piknik alanında çıkan tartışmanın alevlenmesi üzerine iddiaya göre Fatih E. İnternetten aldığı tüfeği Uğur K.’ye doğrulttu. Yaşanan tartışma sonucu Uğur K.’nin önüne geçen Elif E. vurularak olay yerinde hayatını kaybetti. Paniğe kapılarak olay yerinden kaçmaya çalışan Uğur K.’yi takip eden Fatih E. Uğur K.’yı da sırtından tüfekle vurdu. Eşini öldüren ve sevgilisini de ağır yaralayan Fatih E. kısa süre sonra ağabeyi ile birlikte Jandarmaya teslim oldu. Ağır yaralanan Uğur K. olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine sevk edilirken, durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Jandarma ekipleri ise olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.
Ahmet Can AYDIN