KARDEŞ BELEDİYEDEN ERGENE’YE ZİYARET

Ergene Belediyesi’nin Makedonya’daki kardeş şehri Radoviş Belediye Başkanı Gerasim Konzulov ve Meclis üyesi Enis Ömer önceki gün Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.
11.06.2019
245 kez okundu

Ergene Belediyesi’nin bu sene 6’ncısını düzenlemiş olduğu Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Güreşlerine Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in daveti ile gelen Radoviş Belediye Başkanı Gerasim Konzulov ve Meclis üyesi Enis Ömer Makedonya’ya geri dönmeden önce Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek, bu nazik davetinden dolayı kendisine teşekkür ettiler.
‘HER GELDİĞİMDE DAHA GELİŞMİŞ GÖRÜYORUM’
Ergene Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu bu güzel organizasyonun içinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Radoviş Belediye Başkanı Gerasim Konzulov, “Türkiye’nin Ata sporu olan güreşleri izlemek çok keyifli ve heyecan vericiydi. Ergene’ye her geldiğimde burasının daha çok geliştiğini ve büyüdüğünün görüyorum. Misafirperverliğinizden dolayı büyük memnuniyet duydum” dedi.
HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER
Bu güzel düşüncelerinden dolayı Radoviş Belediye Başkanı Gerasim Konzulov’a Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel teşekkür etti. Her iki Belediye Başkanı da  günün anısına  birbirlerine hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.


Defne Tuğçe AYAZ