KAPAKLI’DA YENİ PARK ALANLARI AÇILIYOR

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen projeler kapsamında park yapım çalışmalarının yapılacağı alanları yerinde inceledi.
17 05 2019
413 kez okundu

Bahçelievler Mahallesi Özdinç Sokak ve Cumhuriyet Mahallesi Damla Sokak’ta yapılması planlanan park alanlarını incelemede bulunan Başkan Çetin, vatandaşların nefes alacağı yeni yaşam alanları açmaya başladıklarını belirterek, "İlçemizde yeşil alanları çoğaltıyoruz. Vatandaşlarımıza ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yeni sosyal alanlar açıyoruz" dedi.
Başkan Çetin açıklamasında, "Cumhuriyet Mahallemizde Damla Sokak, Şehit Er Kasım Sokak ve Gökdağ  Sokak’ta bulunan 3 adet park alanımız, Bahçelievler Mahallemizde ise Şahinbey Sokak ile Saimneyli Sokak arasında bulunan park alanlarımıza projelerimizi hazırladık. İçerisinde çocuk oyun parkı, spor alanı ve oturma alanlarının bulunduğu ve vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte boş vakitlerini değerlendirebileceği yeni sosyal alanları kentimize kazandırıyoruz” ifadelerine yer verdi.
OYUN GRUPLARINI ELDEN GEÇİRİYORUZ
Çocuklara güven içerisinde, rahat zaman geçirebilecek alanlar yapmak için çalışmalara başladıklarını vurgulayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizde çocuklarımızın oyun alanı olarak düzenlenen  parklarımızdaki tüm oyun grupları elden geçiriyor bakım ve onarımlarını yapıyoruz, çocuklarımız içinde  kentimizde yeni parklarda oluşturmaya devam edeceğiz. Mahalle ve sokaklarımızda değerlendirilebilecek her yeri çocuklarımız için oyun parkı, vatandaşlarımız içinde hoş vakit geçirerek sosyal yaşamlarını sürdürebilecekleri yerler haline getireceğiz” dedi.


Defne Tuğçe AYAZ

Whatsapp
google_160x600