KADIN GİRİŞİMCİLER BAŞKANI ZİYARET ETTİ

TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi heyeti Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti.
04 12 2019
281 kez okundu

TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler ve beraberindeki TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Burcu Ergene, İcra Komitesi Üyeleri Muazzez Terzi ve Melda Kondal ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.
Türkiye’deki Kadın Girişimciler Kurullarından sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi olan Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Kadın Girişimciler Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Öznemiz kadın ama hitap ettiğimiz kesim çocuğundan yaşlısına, kadınından erkeğine tüm toplumu kapsıyor. Girişimcilik ruhunu mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmamız, kadın ve genç girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor. Görev yapacak arkadaşlarımız ilimizde kadın ve gençler arasında girişimciliğin gelişmesine öncülük ederek, yol gösterecek ve rol-model olacaklar. Bu hususta Tekirdağ oda/borsa başkanları olarak sizleri her zaman sizleri destekliyor olacağız” dedi ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
DESTEK İÇİN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR
TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler de kurul olarak birçok konu ve proje üzerinde çalıştıklarını dile getirerek, “Tekirdağ il genelindeki potansiyel kadın girişimcilerin sosyal ve ekonomik hayata katkıları olacak projelerin hayata geçirilmesi noktasında bizlere desteğini her zaman ifade eden ve yanımızda olan öncelikle Tekirdağ TSO Başkanımız Cengiz Günay’a ve diğer oda/borsa başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 Onur ŞEKER

 

 

Whatsapp
google_160x600