JÜLİDE SARIEROĞLU’DAN TEKİRDAĞ TSO’YA ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Jülide Sarıeroğlu Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
16.03.2019
229 kez okundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Jülide Sarıeroğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile görüştü. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel de katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu projelere dair bilgiler ile ‘İstihdam Seferberliği 2019’ programı kapsamında oda tarafından yürütülen çalışmalar hakkında da Sarıeroğlu’na bilgi aktardı. Gündeme ilişkin konuların da görüşülmesinin ardından Sarıeroğlu Tekirdağ TSO’dan ayrıldı.


Onur ŞEKER