JET ÇÖZÜM’SÜZLÜK

Çorlu Belediyesi tarafından sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmak için Haziran ayında kurulan “Jet Çözüm Ekibi” projesi hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Projenin WhatsApp hattına Temmuz ayında bildirilen bu sorun aradan 4 ay geçmesine rağmen hala çözüme kavuşturulamadı.
24 10 2020
441 kez okundu

Çorlu Belediyesi sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmak için “Jet Çözüm Ekibi” projesini hayata geçirmişti. Kurulduğu Haziran ayından bugüne kadar birçok soruna çözüm üreten ekipler bu kaldırıma çözüm bir türlü bulamadılar.
KALDIRIMLAR DARMADAĞIN OLDU
Çorlu’da Muhittin Mahallesi Adnan Kahveci Caddesinde bulunan kargo şirketleri araçlarının kaldırımların üzerine çıkması ve yük indirim bindirmeleri sırasında kaldırımlar darmadağın oldu. Vatandaşlar bu durumu Temmuz ayında Çorlu Belediyesinin 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Jet Çözüm Ekibinin WhatsApp hattına fotoğraf çekerek bildirdiklerini ifade ettiler. Fakat aradan geçen 4 aydır hiçbir ekibin bu bölgeye gelerek sorunu çözüme kavuşturmadığını kaydettiler. Sokak, cadde ve bulvarlarda ortaya çıkan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için kurulan Jet Çözüm Ekibinin dağılmış kaldırımlara neden müdahale etmediği soran vatandaşlar, “Kargo araçlarının yük indirim bindirmeleri sırasında kaldırımların tahribata uğradı. Zamanla da bu durum çorap söküğü gibi ilerledi ve tahribat büyüdü. Sorunu bildirdik fakat kimse ilgilenmedi” dediler.

Göksel GÜRSOY

 

 

Whatsapp
google_160x600