İYİ PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLADI

İYİ Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet İlker Atasever, Devrim Web TV’de Aysel Güneş’in canlı yayın konuğu oldu.
14 01 2020
385 kez okundu

İYİ Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet İlker Atasever, Devrim Web TV’de Aysel Güneş’in sunduğu ‘Gündem Özel’ programının canlı yayın konuğu olarak hafta sonu gerçekleşecek olan delege seçimleri ve partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. “Bu hafta sonu Tekirdağ genelinde delege seçimlerimiz olacak. 19 Ocak’ta da Çorlu’da seçimlerimiz yapılacak. İkinci Olağan Kongreye giden süreci başlatmış bulunuyoruz. 400 delege seçilecek. Tüm üyelerimizin katılımını bekliyoruz. Tüm üyelerimize duyurularımızı yaptık. 19 Ocak saat 10.00’da ilçe binamızda başlayacak delege seçimlerimiz 17.00’da sona erecek. 10 Şubat tarihinden itibaren de kısmetse ilçe kongremizi yapacağız. Partimizde kadın ve gençlerin çoğunlukta olmasını bekliyoruz. Burası demokratik bir ortam ve başka bir adaylar da çıkabilir. Benim adaylığım da şu an söz konusu” dedi.
HAYALİM ÇORLU’NUN İL OLMASI
Atasever, “Çorlu’nun il olması gerekiyor. Artık Çorlu, Tekirdağ ilçeleri arasında tarımın gerisinde kalmış bir ilçe. Çorlu’nun bir sanayi kenti olması lazım. En önemli imzalardan birini de Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan atmıştır ve ilçemizi Uluslararası arenada temsil ediyor. TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın Çorlu’ya katkılarını umuyoruz” ifadelerine yer verdi.
KADIN CUMHURBAŞKANI OLMALI
Cumhuriyet tarihinde bir ilk olmasını istediğim kadın bir Cumhurbaşkanımızın olması ve bunun da Genel Başkanımız Meral Akşener’in olmasını istiyorum. Bu umutlarımızı diri tutmamız ve vazgeçmememiz lazım. İnşallah herkesin sağlığının yerinde olduğu, bolluk, bereket, huzur dolu Türkiye ve Çorlu hayal ediyoruz” diye konuştu.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600