İmkansızı başardılar

Badminton İl Birinciliği müsabakalarında, Lüleburgaz'a bağlı Eskitaşlı Köyü Şehit Er Recep Savaş Sinar Ortaokulu çifte birincilik kazandı.
01.03.2014
815 kez okundu

Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı Okullararası Yıldız Kız - Yıldız Erkek Badminton İl Birinciliği müsabakalarında, Lüleburgaz'a bağlı Eskitaşlı Köyü Şehit Er Recep Savaş Sinar Ortaokulu büyük bir başarıya imza atarak çifte birincilik kazandı. Eskitaşlı Şehit Er Recep Savaş Sinar Ortaokulu Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Badminton takımı, sınıf öğretmeni ve Badminton öğretmeni Günay Meriç’in antrenörlüğünde yaptıkları tüm karşılaşmaları kazanarak il birincisi oldu.
KUPAYI KAZANDILAR
Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan karşılaşmalarda Eskitaşlı Şehit Er Recep Savaş Sinar Ortaokulu, Yıldız Kızlar’da 7. sınıf öğrencileri İrem Çetin, Büşra Koyun, Müge Cansever, Selin Güner ve İrem Alemdar; Yıldız Erkekler’de 7. sınıf öğrencilerinden oluşan Göktuğ Akbulut, Umutcan Akbulut, Anıl Ayyıldız, Fikri Türkan ve Ahmet Selçuk Durmuş il birincisi olarak il şampiyonluğu kupasını aldılar.
GURUR DUYDUK
Okul Müdürü İzzet Arslan, Badminton takımındaki tüm öğrencilere madalyalarını takarak sporcuları ve antrenörleri Günay Meriç’i tebrik etti. Badminton öğretmeni Günay Meriç "Bir köy ilkokulu olarak, tüm imkânsızlıklara rağmen yıldız kızlarda ve yıldız erkeklerde il şampiyonu olmamızdan büyük gurur duydum” dedi.
İHA