HUZUREVİ SAKİNLERİ SEM ÖĞRENCİLERİYLE COŞTU

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, huzurevi sakinlerini unutmadı. Belediyeye ait Aydoğdu Sosyal Etkinlik Merkezi'nde (SEM) öğrenim gören öğrencilerle birlikte Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret eden Çınar, yaşlılarla sohbet ederek, öğrencilerin müzik dinletisini izledi.
09.08.2019
375 kez okundu

Huzurevi sakinlerinin taleplerini dinleyen ve ihtiyaçlarını soran Başkan Yardımcısı Çınar, Süleymanpaşa'da yaşlı vatandaşlara yönelik sunulan hizmetlerin yanısıra, hayata geçirilecek projeleri anlattı.
SEM öğrenci grubundan oluşan müzik topluluğunun canlı müzikleri eşliğinde eğlenen huzurevi sakinleri ise gönüllerince eğlendikleri günün sonunda Başkan Yardımcısı Sabri Çınar'a, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.


BU TARZ ETKİNLİKLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK
Çınar, gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin olarak şunları söyledi: "Süleymanpaşa Belediyesi olarak, sosyal alanda gerçekleştirdiğimiz proje ve etkinliklerle, her kesimden ve her yaştan insana dokunuyoruz. Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel'in son derece hassasiyet gösterdiği projelerimizin üzerinde titizlikle duruyoruz. Göreve seçilmemizin hemen ardından karşıladığımız Ramazan ayı boyunca, her akşam bir mahalle kurduğumuz 'Gönül Sofrası' iftar programlarımızla başlayan, sonrasında birçok etkinlikle devam eden sosyal projelerimiz kapsamında bugün Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerimizle bir araya geldik. Sohbet ettik, dertleştik, anılarına yolculuk ettik. Nasihatlarına kulak verdik, taleplerini dinledik. Sosyal Etkinlik Merkezi'mizde öğrenim gören kardeşlerimizin müzikleriyle coştuk. Yaşadıkları mutluluğu gözlerinden okuduk. Şehrimizde yaşlılarımıza yönelik sunulan hizmetlerimizi ve projelerimizi anlattık. Yeniden ziyaret sözü vererek, huzurevinden mutlu bir şekilde ayrıldık."Çınar, benzer faaliyetlerinin artarak devam edeceğine dikkat çekerek, huzurevi yönetimi ve sakinlerine, gösterdikleri örnek misafirperverlikten ötürü teşekkür etti. 


Ahmet Can AYDIN