HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Eski İl Başkanı Aydın Kurban, Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan ile bir araya gelerek İstanbul seçimleri hakkında değerlendirmede bulundu.
14 06 2019
337 kez okundu

CHP Tekirdağ Eski İl Başkanı Aydın Kurban, Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan ile bir araya geldi. 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Kurban, “Her şey çok güzel olacak.”dedi. Kurban, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran’da tekrarlanacak olan seçimi kazanması yönünde İstanbul’da ikamet eden ve oy kullanacak akraba, dost ve arkadaşlarımıza bire bir ulaşarak hakkı olan başkanlığı tekrardan kazanacağına inanıyoruz. Bu nedenle tüm İstanbul Gönüllüleri olarak maddi ve manevi desteklerimizi bu seçime katkı olarak sunuyoruz. 23 Haziran’da İstanbul ve Türkiye’de her şey çok güzel olacak.”dedi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren DEVRİM Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan, CHP Tekirdağ Eski İl Başkanı Aydın Kurban’a teşekkür etti.
Ahmet Can AYDIN

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600