GÖNÜL SOFRASI BAHÇELİEVLER’DE KURULDU

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Gönül Sofrası iftar programlarının yeni durağı Bahçelievler Mahallesi oldu.
17 05 2019
419 kez okundu

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her akşam başka bir mahallede gerçekleştirilen Gönül Sofrası iftar programları devam ediyor. Gönül Sofrası bu kez Bahçelievler Mahallesi TOKİ Konutlarında kuruldu. Binden fazla vatandaşın katıldığı iftar organizasyonu hayırsever iş adamı Adnan Sungur ve AK Parti Eski Tekirdağ İl Başkanı Mülahim Kuru’nun katkıları ile gerçekleştirildi. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, masalar arasında dolaşarak Gönül Sofrası’na katılan herkesi tek tek selamladı. İlahi topluluğunun seslendirdiği ilahilerle başlayan iftar programı, duaların okunması ile devam etti. Akşam ezanının okunması ile birlikte dualar eşliğinde oruçlar açıldı.
Başkan Cüneyt Yüksel, iftar organizasyonuna destek veren Adnan Sungur ve Mülahim Kuru’ya teşekkür ederek, “Allah nasip ederse, Ramazan ayı boyunca 50 bin hemşehrimizle, yaklaşık 60 mahallemizde sahur ve iftar organizasyonları düzenledik. Herkese ulaşmaya çalışıyoruz” diye konuştu.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600