GÖKHAN ŞENTÜRK’TEN AÇIKLAMALAR

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
15 01 2020
215 kez okundu

Kahvaltı programına, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Şenol, Recep Kartay, Şerif Çetin, Saffet Şimşek, Meclis Üyeleri Hasan Efe, Nevrez Öz, Ercan Gök, Sevgi Kaya, Gençlik Kolları Temsilcisi Emre Bayrakçeken ve basın mensupları katıldı.
‘SİZLERE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR’
Günün anlam ve önemine dair açılış konuşması yapan İlçe Başkanı Gökhan Şentürk: “Halkımızın sesi olan siz değerli basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor ve mesleki hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. Bizler basın arkadaşlarımızdan memnunuz. Halkımızın daha iyi bilgi alabilmesi için sizlere her zaman ihtiyacımız var” dedi. Gazeteciler ile sohbet eden ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, “Malkara’mıza sahip çıkalım” dedi.
Başkan Şentürk konuşmasında şunları dile getirdi:
‘MALKARA’MIZI DAHA DA İLERİYE TAŞIMAK BİZİM ELİMİZDE’
“Malkara’mızı daha da ileriye taşımak bizim elimizde. Biz bu doğrultuda AK Parti olarak ve ben şahsım olarak elimi taşın altına sokmaya her zaman hazırım. Birbirimize daha şeffaf olmalıyız. Değiştirebileceğimiz her olayda bizler destek olmaya hazırız. Ulusal gündemdeki siyasi sorunları yerel gündeme taşıyarak hiçbir şey elde edemeyiz. Bir tane Malkara var. Hepimiz burada yaşıyoruz.
‘HERKES ŞEFFAF OLARAK SORUNLARINI DİLE GETİRMELİ’
Siyasi Parti İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanımız, Oda-Borsa ve STK başkanlarımız bir araya gelmeli. Herkes şeffaf olarak sorunlarını dile getirmeli. Eğer gerçek birlik ve beraberlik olursa Malkara’yı daha da ileriye taşırız. Misyonumuzu ve vizyonumuzu iyi belirler ve bu doğrultuda hareket edersek Malkara’nın daha gelişeceğine inanıyorum.
‘MALKARA’MIZA HEP BERABER SAHİP ÇIKALIM’
Enerji kaynakları, süt ve süt ürünleri ve et üretimi konusunda çok değerli kaynaklara sahibiz. Önemli bir konumda yer alıyoruz. Malkara’mıza hep beraber sahip çıkalım.”


Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600