GENÇLİK KOŞUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde; Keşan Belediyesi, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Keşan Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğü işbirliğinde düzenlen Gençlik Koşusu gerçekleştirildi.
19.05.2019
255 kez okundu

Gençlik Koşusu Genç Kızlar Ferdi, Genç Kızlar Takım, Genç Erkekler Ferdi ve Genç Erkekler Takım dallarında yapıldı. Koşular sonrası açıklama yapan Keşan Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Vedat Çimen, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Koşusu’nu gerçekleştirdik. Koşuya katılımın iyi olduğunu gözlemliyoruz. Keşan’da gençlerimizin spora güzel bir ilgisi var. Bu ilgiyi daha da artırma amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Derece alan okullarımız ile öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Konuşmalardan sonra kupa ve madalya ödülleri Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ve Keşan Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Vedat Çimen tarafından verildi. Koşularda her branşta ferdi 1. olanlara 250 TL, ikincilere 150 TL ve 3. olanlara 100 TL para ödülü, takım halinde 1. olanlara 300 TL, 2. olanlara 250 TL, 3. olanlara da 200 TL para ödülü verildi.


Erdi KURU