GENÇLER ÇORLU’YA SAHİP ÇIKIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Çolak ve İlçe Teşkilatı yeni göreve seçilen Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ile Meclis Başkanı Erdim Noyan’ı ziyaret etti.
14.04.2018
742 kez okundu

CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, beraberinde Kadın Kolları Başkanı Havva Çolak ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan ve Meclis Başkanı Erdim Noyan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. CHP’li yöneticileri, Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Meclis Başkanı Erdim Noyan ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri kapıda karşıladı. Odanın Meclis Salonu’nda yapılan görüşmede CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’a Nutuk hediye etti. Arıcı, “Göreve seçilen yönetim kurulu, meclis ve meslek komitelerini tebrik ederim. Bu meclisin büyük işler başaracağına inanıyorum. Çorlu her geçen gün büyüyen bir ilçedir. Bu ilçenin büyürken dinamik, azimli ve vizyonu olan yöneticilere sahip olması gerekmektedir. Bunun için Odalar, STK’lar ile kurum ve kuruluşlarda yöneticilerin gençleşmesi pozitif anlamda etki yapacaktır. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Çorlu TSO) yeni seçilen yönetimi Çorlu’nun sorunlarını iyi biliyor. Bu sayede yapılabilecek proje ve kalkınmada aktif rol oynayacaklardır. Bizler ilçe yönetimi olarak sizlerin daima arkasında elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

BÖLGENİN KALKINMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Odanın Meclis Başkanı Erdim Noyan, Çorlu için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını kaydederek, “CHP Çorlu İlçe Yönetiminin ziyaretinden dolayı son derece mutlu olduk. Yeni göreve gelen bir meclisimiz var. Birlikte büyük projelere imza atmak için çalışmalara başlayacağız. Odamız Meclisi olarak gerek parti teşkilatlarıyla gerekse de kurum ve kuruluşlarla, Çorlu ve bölgemizi kalkınma anlamında ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

ÇORLU BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan da, “Çorlu hep birlikte daha güçlü. Biz bu yola çıkarken milletvekilleri, belediye başkanları, esnaf odaları ve STK’lar ile bir olarak hareket ederek Çorlu’muza ve bölgemize katma değer sağlamak için neler yapabiliriz? Bunları planladık. Şimdi harekete geçme zamanı. Seçimi kazandık ve elimizden gelen tüm gayretle görev süremiz boyunca aynı heyecan ve istekle elimizden gelen tüm çabayı sarf ederek çalışacağız” dedi.

ROZET DEĞİŞTİRDİLER

Yapılan konuşmaların ardından CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, yakasında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının bulunduğu rozeti Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’a taktı. Volkan da yakasından çıkardığı ÇTSO rozetini, Arıcı’ya takarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Tutku AKBAŞ