GEDİZ COŞKUN MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Ahmetpaşa, Yayla ve Hasköy mahallelerini ziyaret etti.
14.02.2019
297 kez okundu

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, İl Yönetim Kurulu üyesi Kaan Çelik, İlçe Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis üyesi Veteriner Hekim Uğur Eker, Belediye Meclis üyeleri ve AK Parti Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Ahmetpaşa, Yayla ve Hasköy mahallelerini ziyaret ederek mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Talep ve beklentilerini dinledi.
Ahmetpaşa Mahallesi’ndeki konuşmasında ‘Gönül İttifakı’ vurgusu yapan AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda Harita Mühendisi Coşkun, ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ anlayışıyla ‘Gönül İttifakı’ olarak yola çıktıklarını belirterek, “Yaşlısı genci toplumun her kesiminin beklediği ilçemizin ‘alt yapı’ ve ‘yol’ eksikliklerini gidereceğiz. Belediye bütçeleri artırıldığı halde ilçemizde gördüğüm en önemli sorunumuz yol eksikliğidir. Tarla yollarımızı en güzel şekilde yapacağız. Traktörlerinizle rahat bir şekilde gideceksiniz. Mahallenizdeki düğün salonu eksikliğini gidereceğiz. Köy konakları ve misafirhaneler ile umum tuvaletlerinin bakım ve onarımlarını yapacağız. Süt Ürünleri Festivali ile Bal Festivali düşünüyorum. Odalara ve Borsamızla el ele vereceğiz. Güler yüzlü, kapısı herkese açık, çözüm üreten bir belediye olacağız. Yakamızdaki parti rozetimizi gönlümüze gömecek, halkımızın aciliyetine göre parti etiketine bakmadan ayırt etmeksizin, insanları ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan belediyecilik yapacağız. Belediyecilik gönül işidir… Durmak yok! Yola devam” dedi.
Önder TABAK