GEDİZ COŞKUN GÖNÜLLERDE TAHT KURUYOR

‘Gönül Belediyeciliği’ sloganıyla yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, gittiği her yerde güler yüzle karşılanıyor. Samimi ve mütevazi kişiliğiyle her kesimden tam not alan Başkan Adayı Coşkun, şimdiden vatandaşların gönlünde taht kurmuşa benziyor.
16.03.2019
240 kez okundu

Adaylığının açıklandığı ilk günden beri AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana görev yapmış eski ilçe başkanları, gençlik kolları başkanları, kadın kolları başkanları, partililer ve Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partililerle, Birlik ve beraberlik mesajları vererek yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, gittiği her yerde sevgi ve muhabbetle ağırlanıyor. Çeşitli STK ve işyerlerinin yanı sıra evlere de ziyarette bulunan Başkan Adayı Coşkun, şimdiden vatandaşların gönlünde taht kurmuş gözüküyor.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde öncelikle Malkaralıların gönüllerine talip olduklarının altını çizen Başkan Adayı Coşkun: “AK Parti’nin başarılı belediyecilik anlayışını gece gündüz çalışarak sürdüreceğiz. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil, gönülleri de yapmaktan geçtiğini gayet iyi biliyoruz. Bunun için vatandaşa hizmet etmeye talip oldum. Vatandaşın her zaman ulaşabileceği, sorunlarını dinleyecek yakınlıkta olacağız” dedi.


Erdi KURU