GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARINDAN BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET

Marmara Ereğli Belediyesi geçmiş dönem belediye başkanı İbrahim Uyan, Saray Belediyesi geçmiş dönem belediye başkanı Nazmi Çoban ve Hayrabolu geçmiş dönem belediye başkanı Fehmi Altayoğlu, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek yeni döneminde başarılar diledi.
16.04.2019
254 kez okundu

Ergene Belediyesi’nde ikinci dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten Başkan Yüksel’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Önceki gün Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i Marmara Ereğlisi geçmiş dönem belediye başkanı İbrahim Uyan, Saray geçmiş dönem belediye başkanı Nazmi Çoban ve Hayrabolu geçmiş dönem belediye başkanı Fehmi Altayoğlu makamında ziyaret etti. Başkan Yüksel’in tekrar Ergene Belediye Başkanı olmasından dolayı son derece mutlu olduklarını belirten geçmiş dönem belediye başkanları, “Kısa sürede Tekirdağ bölgesinde modern bir belediye kurdunuz, alt yapı ve üst yapı sorunlarını ortadan kaldırdınız. Yapmış olduğunuz hizmetler takdir edilecek hizmetler, Ergene halkı bu hizmetleri göz önünde bulundurarak sizi tekrar bu göreve kayık gördü” dediler.
Başkan Yüksel de kendisine yapılan bu güzel ziyaret ve iyi dileklerden dolayı Uyan, Çoban ve Altayoğlu’na teşekkürlerini iletti. Başkan Yüksel Ergene’de ilk dönemde olduğu gibi ikinci dönemde de hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.
Defne Tuğçe AYAZ