Ara

Çetin Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği İnsan Kaynakları

Çetin Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu 2013 yılında faaliyete geçen, kuruluş tarihi olarak yeni; kurucularının iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri tecrübesi ve eğitim bakımından ise köklü birikim içeren bir kuruluştur. Çetin Akademi’nin eğitimlerinde benimsediği temel prensip, ülkemizin ihtiyacı olan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin gerekli bilgi ve tecrübe donanımına ulaşmalarını sağlayacak, çalışma hayatında bulunan bireylerin eğitim ve bilgi düzeylerini profesyonellik düzeyinde etkileyecek eğitimlerin düzenlenmesidir.

İş sağlığı ve güvenliğinin çalışma hayatındaki önemini bilen ve bu farkındalığın çalışma hayatının temel unsuru olarak değerlendirilmesi gerektiğini düşünen Çetin Akademi, etkileşimde olduğu tüm tarafların bu konuda benzer düşüncelere sahip olması amacıyla gerekli özveriyi göstermektedir. Buna ilave olarak Çetin Akademi, birlikte çalıştığı her bireyin ve kurumun, iş sağlığı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmasını amaçlamakta ve bu amacına ulaşma yolunda tüm paydaşlarına güvenlik kültürü bilincini aşılamayı hedeflemektedir.

Çetin Akademi, eğitim kurumu olmaktan öte iş sağlığı ve güvenliği alanında benimsenen yeni ve önleyici yaklaşımın ülkemizdeki uygulama önderlerinden olmayı taahhüt etmektedir. Karşılıklı samimiyet ve güvene dayanan ilişkiler üzerine temelleri atılan ve bir akademiyi andıran kurumumuzda, iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili tüm konular etkileşimli olarak katılımcılara aktarılmaktadır.

Çetin Akademi, kurulduğu günden bu yana tüm katılımcılarının iş güvenliği uzmanlığı sınavında başarılı olmasını hedefleyerek bu amaca erişmek için gerek uzaktan eğitim gerekse yüz yüze eğitimlerinde sürekli iyileştirme yaklaşımını benimsemiştir. Bu yaklaşım doğrultusunda, akademisyenler ve sahanın uzmanlarından oluşan eğitici kadrosundan ve değerli katılımcılarından gelen her türlü geri bildirimi titizlikle değerlendirmektedir.

İş Güvenliği Uzmanı olmak isteyen herkesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Danışmanlık hizmeti almak isteyen ve çalışma hayatındaki eğitim ve danışmanlıklardan yararlanmak isteyen herkesi kurumumuza bekleriz.
Firma Sektörü : Eğitim
Adres : Şeyhsinan Mahallesi Kumyol Caddesi No:55 Kat:2 (Hismar Market üzeri)Çorlu / TEKİRDAĞ
İlgili Kişi : Önder HARBİLİ
Telefon : 0.282 654 22 00
Faks : 0.282 654 22 02
E-Posta : info@cetinakademi.com.tr
Web Adresi : http://www.cetinakademi.com.tr
 
Whatsapp
google_160x600