EVDE BAKIM HİZMETİYLE FARK YARATIYOR

Ergene Belediyesi vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için evde bakım hizmetini sürdürmeye devam ediyor.
11.08.2018
446 kez okundu

Ergene ilçesi sınırları içinde yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik Evde Bakım Hizmetleri Birimi kuran Ergene Belediyesi, vatandaş memnuniyeti ile birlikte Evde Bakım Hizmeti Projesi'ni sürdürerek örnek bir belediyecilik hizmeti sergiliyor.
Oluşturulan bu güzel hizmet kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların temizlik ve genel sağlık bilgilendirmesi ile kontrolleri sağlık personeli tarafından yapılıyor. Evlerinin temizliği de yine temizlik personeli tarafından yapılıp, berber tarafında da vatandaşların tıraş işlemleri gerçekleşiyor. Hafta içi her gün hazırlanan program dahilinde evlere giden evde bakım hizmetleri personeli çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu güzel hizmetten dolayı vatandaşlar Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini iletirken, “Ergene Belediyesi her zaman yanımızda, bizi yalnız bırakmadıkları için Belediyemize ve Başkanımız Rasim Yüksel’e çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Müjde İRFAN