"Zübeyde Hanım Parkı"

PİSLİKTEN PARKA GİREMİYORUZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu’ya kazandırılan Zübeyde Hanım Parkı’nın içler acısı hali vatandaşın çileden çıkardı.

ÇOCUK ŞENLİĞİ FESTİVALE DÖNÜŞTÜ

Ergene Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Zübeyde Hanım Parkı’nda çocuk şenliği programı düzenledi. Gerçekleşen programda öğrenciler ve veliler 23 Nisan'ı doyasıya eğl...

AÇAMAYACAKTINIZ NEDEN YAPTINIZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu’ya yapılan Zübeyde Hanım Parkı’ndaki oyun sahalarının kilitli olmasına vatandaşlar sert tepki gösteriyor.

KÜFÜR VE ŞİDDETE SET!

Taraftarlarla birlikte alınan ortak kararla küfür ve şiddete son vermeyi amaçlayan Lüleburgaz Spor Kulübü, Zübeyde Hanım Parkı’nda toplantı düzenledi.

ZÜBEYDE HANIM PARKI AÇILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu’da 1. Etabını hizmete açtığı Zübeyde Hanım Parkı’nın 2. Etabını da vatandaşların hizmetine sundu.

ALKOL BAĞIMLILARININ MEKANI OLDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu’ya kazandırılan Zübeyde Hanım Parkı’nda uyuşturucu madde ve alkol şişelerini gören vatandaşlar sert tepki gösterdi.

ÇORLU’YA DEĞER KATAN DEV YEŞİL ALAN PROJESİ

Kurulduğu tarihten bu yana Tekirdağ ili genelinde pek çok yeşil alan projesini hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, Çorlu ilçesinde Zübeyde Hanım Parkı’nın 1’inci etabını hizmete sundu....
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil