"Yaralı"

TRAKTÖR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 2 YARALI

Edirne'ye bağlı Kırcasalih beldesinde traktör ile otomobilin karıştığı kazada 2 kişi yaralandı. Kazada traktör parçalara ayrılırken otomobil de kullanılamaz hale geldi.

RASTGELE AÇILAN ATEŞ İLE YARALANDI

Tekirdağ'da İngiltere vatandaşı Barrı Clark (41), otomobille seyir halindeyken çevreden tabanca ile rastgele açılan ateş sonucu bacağından yaralandı. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı....

ÖĞRENCİ OTOBÜSÜ DEVRİLDİ: 5 YARALI

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde öğrenci otobüsünün devrilmesi sonucu beş kişi yaralandı. Yaralılar Malkara Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

TARLAYA UÇTU: 1 YARALI

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobilin taraya uçması sonucu 1 kişi yaralandı. Yaralı hastanede tedavi altına alındı.

HAFİF TİCARİ ARAÇ TAKLA ATTI: 2 YARALI

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafif ticari araç takla attı. Kazada 2 kişi yaralandı.

YÜKSEKTEN DÜŞEN İŞÇİ YARALANDI

Çerkezköy ilçesinde çalıştığı beyaz eşya fabrikasında 5 metre yükseklikten düşen Ali Haydar Yalvaç (41), ağır yaralandı.

AKIL ALMAZ KAZADA 2 KİŞİ YARALANDI

Çorlu’da meydana gelen iki aracın karıştığı kazada kaldırımda yürüyen vatandaş ile çekçekçi olarak tabir edilen aracı ile yoldan geçen bir kişi yaralandı.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil