"Vatandaş"

VATANDAŞLAR TEDİRGİN

Kapaklı Pınarca Mahallesi yol güzergahında bulunan parkın etrafında akşam saatlerinde madde bağımlıları olduğu iddia edilen gençlerden dolayı bölgede yaşayan vatandaşlar tedirgin.

PAZARDA VATANDAŞ DA DERTLİ ESNAF DA

Çorlu Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde alışverişe çıkan vatandaşlar, fiyatların yüksek olmasından şikayetçi olurken pazarcı esnafı da işlerin durgun olmasından şikayetçi oldu.

ÇÖKEN YOLA VATANDAŞ MÜDAHALE ETTİ

Çorlu’da yaşanan yol çökmesi nedeni ile olası bir kazanın yaşanmaması adına mahalle sakinleri kendi imkanları ile çöken yola müdahale etti.

YARIM BIRAKTIKLARI İŞ VATANDAŞA ZARAR VERDİ

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yol bakım onarım çalışmalarının yarım bırakılması nedeni ile araç sürücüleri herhangi bir uyarı tabelası bulunmayan yola girerek maddi zarara u...

VATANDAŞ ÇÖZÜM BEKLİYOR

Çorlu-Çerkezköy yolu üzerinde yapılmayan aydınlatma direkleri nedeni ile sürücüler Tekirdağ Büyükşehir ve Karayolları ile beraber TREDAŞ’a tepki gösteriyor.

VATANDAŞ ALBAYRAK’I YALANLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak’ın sosyal medya hesabından yaptığı yazılı paylaşımdaki “Önerler Mahallesinde, Büyükşehir Belediyemizce sürdürülen SSB Silindirle Sıkıştırılmış Bet...

VATANDAŞLAR YOLUN ORTASINDA YÜRÜYOR

Çorlu’da park halinde bulunan araçlar yüzünden vatandaşlar yolun ortasında yürüyor.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil