"Vatandaş"

VATANDAŞIN CEBİNDEN GÖZ GÖRE GÖRE SOYGUN

Çorlu’da Büyükşehir Yasası ile birlikte köylerden mahallelere dönen bölgelerde yaşayan vatandaşlar, ulaşımda çektikleri sıkıntı nedeni ile Büyükşehir Belediyesi’nin acil çözüm üretmesini bekliyor....

50 YILLIK AĞACI KESTİLER

Çorlu’da Omurtak Caddesi üzerinde kaldırım kenarında yer alan 50 yıllık Defne Ağacı’nın kesilmesine vatandaşlar sert tepki gösterdi.

VATANDAŞ YAYA GEÇİDİ ÇİZGİSİ İSTİYOR

Yaya geçidi çizgisi; taşıt yolunda, yayaların güvenli geçebilmelerini sağlamak üzere, trafik işaretleri ile belirlenmiş alanlardır.

VATANDAŞLAR TEDİRGİN

Kapaklı Pınarca Mahallesi yol güzergahında bulunan parkın etrafında akşam saatlerinde madde bağımlıları olduğu iddia edilen gençlerden dolayı bölgede yaşayan vatandaşlar tedirgin.

PAZARDA VATANDAŞ DA DERTLİ ESNAF DA

Çorlu Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde alışverişe çıkan vatandaşlar, fiyatların yüksek olmasından şikayetçi olurken pazarcı esnafı da işlerin durgun olmasından şikayetçi oldu.

ÇÖKEN YOLA VATANDAŞ MÜDAHALE ETTİ

Çorlu’da yaşanan yol çökmesi nedeni ile olası bir kazanın yaşanmaması adına mahalle sakinleri kendi imkanları ile çöken yola müdahale etti.

YARIM BIRAKTIKLARI İŞ VATANDAŞA ZARAR VERDİ

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yol bakım onarım çalışmalarının yarım bırakılması nedeni ile araç sürücüleri herhangi bir uyarı tabelası bulunmayan yola girerek maddi zarara u...
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil