"Uzunköprü"

LASTİĞİ ALEV ALAN TIRDAKİ YANGINI İTFAİYE BÜYÜMEDEN SÖNDÜRDÜ

Keşan-Uzunköprü kara yolunda seyir halindeki tırın lastikleri, balatalarının aşırı ısınması sonucu alev aldı. Yangın büyümeden itfaiye tarafından söndürüldü.

İLAYDA’YI SON YOLCULUĞUNA ARKADAŞLARI UĞURLADI

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Gazi Turhan Bey Ortaokulu öğrencisi Lara İlayda Gören, son yolculuğuna uğurlandı.

UZUNKÖPRÜ TSO BAŞKANI GÜNAY’I ZİYARET ETTİ

Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ve beraberindeki heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.

DRİFT YAPAN SÜRÜCÜYE REKOR CEZA

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde drift yapan bir sürücünün ehliyetine el konuldu, aracı 60 gün trafikten men edildi ve sürücüye 5 bin 10 lira para cezası kesildi.

KÜÇÜK ARDA DOĞUM GÜNÜNDE UNUTULMADI

8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında vefat eden 25 kişi içinde babası Halil Sel ile birlikte hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel, doğum günü olan 9 Ocak tarihinde unutulmadı....

ÜNİVERSİTELİLER, MİNİK ÖĞRENCİLERİ DOYASIYA EĞLENDİRDİ

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde üniversite öğrencileri, köy okullarındaki minik öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin buluşma etkinliğinde minik öğrenciler doyasıya eğlendi.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde gözlerinin oyulduğu iddia edilen köpeğin gözlerinde enfeksiyon olduğu ortaya çıktı. Yapılan kontrol ve tedavide hayvanın gözlerinin enfeksiyon sonucu yerinde olmadığı bi...
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil