"Tepki"

ESNAFTAN ALKOL KULLANICILARINA TEPKİ

Tekirdağ Malkara'da Küçük Sanayi Sitesi esnafı, sanayi çarşısına gece gelip alkol alan kişilerin, içktikleri şarap ve bira şişelerini dükkan ve yol kenarlarına atmalarına tepki gösterdi. ...

VATANDAŞ ÇÖZÜM BEKLİYOR

Çorlu-Çerkezköy yolu üzerinde yapılmayan aydınlatma direkleri nedeni ile sürücüler Tekirdağ Büyükşehir ve Karayolları ile beraber TREDAŞ’a tepki gösteriyor.

TEKİRDAĞ’DA IHLAMUR AĞAÇLARI YOK EDİLİYOR

Tekirdağ’da mahalle sakinleri onlarca ıhlamur ağaçlarının kesilmesine isyan etti. Mahalle sakinleri yıllık bir buçuk milyon liralık gelir sağlayan ormana girmeye korktuklarını söyledi.

AÇAMAYACAKTINIZ NEDEN YAPTINIZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu’ya yapılan Zübeyde Hanım Parkı’ndaki oyun sahalarının kilitli olmasına vatandaşlar sert tepki gösteriyor.

MEYDANDA YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ

Çorlu’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi logolu Atatürk Anıtı yakınlarına konulan çöp kutusu, vatandaşın tepkisini çekti.

GÜRKAN’DAN ‘ADRİANOUPOLİS’ TARTIŞMALARINA SERT TEPKİ

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, komşu ülke Yunanistan ve Bulgaristan’dan gelen turistlerin yeni yıllarını kutlamak için astırdığı ve ‘Adrianoupolis’ ibaresi nedeniyle tepkilere maruz kaldığı kut...

MAHALLE ARALARI KAMYON PARK YERİ OLDU

Malkara ilçesinde kamyon, TIR ve otobüs gibi büyük araçların sokak aralarına park etmesi mahalle sakinlerinin sıkıntılarına ve tepkilerine yol açmaya başladı.
Mestan Özcan
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil