"Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi"

SÜLEYMANPAŞA’YA BİR ÖDÜL DAHA

Antalya’da yapılan YAPEX Fuarı’nda, Tarihi Kentler Birliğinin düzenlediği Kültürel Mirası Koruma ve Özendirme Yarışması ödül töreninde, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarihi dokuya yönelik projeleri...

ENGELSİZ PARKTA SONA GELİNDİ

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşların takdirini kazanırken yarattığı yeni oyun alanları ile de dikkat çekiyor.

UZUNEL’DEN ‘SEYİR DEFTERİ’ SERGİSİ

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, ünlü oyuncu ve ressam Gafur Uzunel’in suluboya ve akrilik çalışmalarından oluşan “Seyir Defteri” adlı resim sergisine ev sahipliği yaptı.

ÇALIŞANLARA İŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanlarına yönelik “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” düzenledi.

ÇEVRECİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Süleymanpaşa Uygulamalı Çevre Eğitimi Projesi (SUÇEP) kapsamındaki etkinlikler bu yıl da yapılmaya başlandı....

ETİKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri etiket, tarife ve fiyat kontrolü denetimlerine devam ediyor.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince 2018 yılı Ekim ayı meclis toplantısı 3 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil