"Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi"

YENİ HİZMET BİNASI İNŞAATI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yapımı tüm hızıyla devam eden Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası inşaat çalışmalarında incelemelerde bulundu.

EKONOMİK KRİZDE HAYVANCILIĞA BÜYÜK DESTEK

Et ve süt fiyatlarının artan maliyetler nedeniyle her geçen gün yükseldiği bir ortamda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği Türkiye’nin en büyük Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesiyle hayv...

MALKARA'DA AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Ay Işığı Sinema Geceleri kapsamında, ‘Yol Arkadaşım 2’ adlı film Halk Park’ta Malkaralıların seyrine sunuldu.

ALBAYRAK ÇOCUKLARA VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Muratlı Yüzme Havuzu faaliyete geçirildi.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 6. MUHTARLAR ÇALIŞTAYINI DÜZENLİYOR

Kurulduğu tarihten bu yana demokratik ve çoğulcu bir yönetim anlayışı benimseyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 23 Temmuz 2019 tarihinde 6. Muhtarlar Çalıştayını düzenleyecek.

SÜLEYMANPAŞA KATLI OTOPARK VE MODERN MEYDANINA KAVUŞTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Süleymanpaşa'nın hem otopark ihtiyacını büyük oranda karşılayacak hem de meydan düzenlemesi ile vatandaşlara modern bir kent meydanı sunaca...

BÜYÜKŞEHİR GENEL SEKRETERİ ÜNSAL OLDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Fatih Ünsal vekaleten yürüttüğü görevine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından asaleten atandı.
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil