"müsiad"

EXPO’DA TEKİRDAĞ RÜZGARI

17. MÜSİAD Expo Fuarında projelerini tanıtmak için stant açan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi , MÜSİAD üyelerinden ve ziyaretçilerden yoğun bir ilgi gördü....

EKONOMİK SAVAŞI KAYBETMEYECEĞİZ

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan, ABD’nin uyguladığı yaptırımlara karşı olarak hükümeti desteklediklerini belirtti.

TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ahmet Candan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. ...

MESELEMİZ “TÜRKİYE” OLSUN

MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan ve yönetim kurulu üyeleri, Çorlu’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

YENİ YÖNETİM BİÇİMİ HAYIRLI OLSUN

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ahmet Candan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

ODA BAŞKANLARI DOST MECLİSİNDEN

Tekirdağ ve Çorlu Esnaf Odası başkanları, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi tarafından düzenlenen ‘Dost Meclisi’nde bir araya geldi.

SIRALAMAMIZI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MÜSİAD Tekirdağ Şubesi tarafından düzenlenen “Dost Meclisi”nin bu haftaki konuğu Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Osman Şimşek oldu.
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil