" Kırklarelispor"

KIRKLARELİSPOR BAŞKANI VOLKAN CAN’DAN ÇAĞRI

Türkiye İkinci Ligi’nde mücadele veren Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, kulübün maddi koşullarının iyi olmamasına değinerek, destek beklediğini açıkladı.

KIRKLARELİSPOR’DA İLK İMZA ATILDI

2019-2020 futbol sezonunda Spor-Toto 2’nci Lig’de mücadelesine devam edecek olan Kırklarelispor’da ilk transfer gerçekleşti.

ERDEM: PLANLAMA YAPABİLMEK ÖNEMLİ

Türkiye İkinci Lig takımlarından Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem yeni sezon planlamasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Ekonomik verilerine göre planlama yapmak zorunda olduklarını sö...

KIRKLARELİSPOR VE ERGENE VELİMEŞESPOR’U NELER BEKLİYOR?

2019-2020 futbol sezonunda Spor Toto 2. Lig'de mücadele edecek olan yeşil beyazlı Kırklarelispor’u ve Ergene Velimeşespor’u transfer hususunda çok hareketli günler bekliyor.

TEBRİKLER KIRKLARELİSPOR

TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterleri yönünden inceledi ...

KARAGÜMRÜK: 2 KIRKLARELİSPOR: 1

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 24’üncü hafta maçında Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda Kırklarelispor - Karagümrükspor ile karşı karşıya geldi.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil