"inceleme"

MANDACILIK VE DOĞAL MANTAR ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırımları inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

ALBAYRAK ÇERKEZKÖY’DE YATIRIMLARI İNCELEDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy ilçesinde gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceledi.

İÇME SUYU TERFİ MERKEZLERİ GELİŞTİRİLİYOR

TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Malkara’nın mahallelerine içme suyu taşıyan Ahmetpaşa ve İbribey İçme Suyu Terfi Merkezlerinde incelemelerde bulundu.

ÖĞRENCİLER ÇTSO BAŞKANINA SUNUM YAPTI

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan, Çorlu Fevzi Çakmak İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı projeleri inceledi.

BÜTÜN BÜROKRATLARIMIZLA SAHAYA İNİYORUZ

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırklareli’ye geldi. Burada bir basın açıklaması düzenleyen Bakan Yardımcısı Ersoy, “Vatandaş odaklı hizmet sefe...

KREŞ PROJESİNDE SONA GELİNDİ

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Beren Bebek Kreş Evi Projesinde incelemelerde bulunarak yapının son aşamaya gelindiğini belirtti.

ÇORLU DERESİ RENGARENK

Ergene Nehri’nin bir kolu olan Çorlu Deresi bu kez de gri akmaya başladı. Çevredeki fabrikalardan deşarj edilen kirli atıklarla griye boyanan derede Tekirdağ İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri ...
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil