"halk "

BAŞKAN YURDAKUL HALKLA İÇ İÇE

Yapmış olduğu hizmetler ve dev projeler ile Malkara’yı 21. yüzyıla yakışan bir hale getirmeye çalışan, yapılamaz denilenleri bir bir gerçekleştirip ilçeye modern bir kent olma yolunda çağ atlatan Malk...

ÇORLU'DA HALK VE GÜVENLİK TOPLANTISI

Tekirdağ Çorlu Kaymakamlığı tarafından her ay ilçenin farklı bir mahallesinde düzenlenen Çorlu Halk ve Güvenlik Toplantısı, Türkgücü Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

CHP’NİN YENİ YÜZÜ UYSALCAN

Halkın yeni yüz arayışına cevap veren Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan aday adayı Müjdat Uysalcan kısa sürede yapmış olduğu çalışmalar ile halkın takdirini topladı.

ERGENE’DE MÜGE YILDIZ SESLERİ YÜKSELİYOR

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Ergene Belediye Başkan Aday Adayı Müge Yıldız Topak, halkın her kesiminden büyük bir ilgi ve destek görmeye devam ediyor.

KÖYLÜLERE KOOPERATİFÇİLİK ANLATILDI

Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, kooperatif ve kuruluş aşamaları konusunda köy halkına yönelik eğitim düzenledi.

MALKARA’DA ANİ ELEKTRİK KESİNTİLERİ!

Malkara ilçesinde son günlerde nedeni belirtilmeyen arıza kaynaklı plansız olarak meydana gelen elektrik kesintileri esnafın ve halkın sıkıntı yaşamasına neden oluyor.

UYAN: ‘HALKIN ÖNÜNE NASIL ÇIKACAKSINIZ?’

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, halkın yararına kullanılacak bütçeyi engellemek amacıyla reddeden, halkın meclisine katılmaktan kaçan ve CHP’den de istifa eden meclis üyelerine seslene...
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil