"Gazeteciler Günü"

DOĞAN YÜRÜKLER’E ANLAMLI HEDİYE

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde geçirdiği rahatsızlık sonucunda mesleğine ara veren Edirne ve Edirnespor sevdalısı spor muhabiri Doğan Yürükler'e 22 numaralı...

EŞKİNAT: SİZLERLE BİR AİLEYİZ

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Süleymanpaşa’da görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

REYAP HASTANESİ GAZETECİLERİ UNUTMADI

Özel Çorlu Reyap Hastanesi, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebi ile ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SORUNLARIMIZI BİRLİKTE DİLE GETİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemiz Devrim’i ziyaret etti.

SAADET’TEN GAZETEMİZE ZİYARET

Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Güçlü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyaret gerçekleştirdi.

ERGENE’DE BÜYÜK PROJELER OLACAK

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu ve Ergene’de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

DÖRT SEBEPTEN YÖNETİME TALİBİM

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği kahvaltıda ilk kez basın mensupları ile buluşarak hem gazetecilerin gün...
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil