"Ergene Belediyesi"

ERGENE’DE BÜYÜK PROJELER OLACAK

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu ve Ergene’de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

VATANDAŞA BİN ADET BEZ TORBA

Ergene Belediyesince, ‘Bez Torba Kullan Doğayı Koru’ projesi kapsamında pazarlarda alışveriş yapan vatandaşlara Başkan Rasim Yüsel bin adet bez torba dağıttı.

YOL ÇALIŞMALARI KARA KIŞA RAĞMEN DEVAM EDİYOR

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokaklarında parke taş çalışması yapılıyor.

3 BİN 500 ÖĞRENCİ YAZ OKULUNDAN FAYDALANDI

Ergene Belediyesi tarafından her sene yaz döneminde düzenlenen yaz okulu kurslarına 4 yılda toplamda 3 bin 500 öğrenci katıldı. Düzenlenen yaz okulu kurslarında öğrenciler hem eğlendi hem öğrendi....

DAHA YEŞİL BİR ERGENE İÇİN BİN AĞAÇ DİKİLDİ

Ergene Belediyesi ve Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) iş birliği ile ‘Sağlıklı Yaşam İle Sağlıklı Çevre’ projesi kapsamında Esenler Mahallesi’ne bin adet Karaçam ağacı dikildi.

ERGENE KARLA MÜCADELE EDİYOR

Ergene ilçesinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle yol açma çalışmalarında bulunan Ergene Belediyesi, kar küreme ve tuzlama çalışmaları yaparak vatandaşların mağdur olmaması için yoğun mesai harcadı....

YOLLAR GÜVENLİ HALE GETİRİLİYOR

Ergene Belediyesi yaya ve araç trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve sokaklardaki kauçuktan yapılı reflektörlü hız kesici kasis sayısını artırıyor.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil