"DEVRİM"

KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE SORUŞTURMA BAŞLATTI

Çorlu’da bulunan özel bir anaokulu dış cephesinde asılı duran Türk Bayrağı’nın yırtık ve eskimiş görüntüsü sebebi ile Çorlu Kaymakamlığı ve Çorlu Belediyesi, kurum hakkında soruşturma başlattı....

MUHTAR ADAYI SÖZÜNÜ TUTTU

Geçtiğimiz günlerde Gazetemiz DEVRİM aracılığı ile Cemaliye Mahalle Muhtar Adayı Aydemir Taşdemir, mahalle sakinlerine verdiği caddenin asfaltlanması sözünü yerine getirdi.

HEDİYELER SAHİPLERİNİ BULUYOR

Bölgede 51 yıllık yayın hayatı, bilgi ve tecrübesi ile okuyucularına hizmet veren gazetemiz Devrim’in kuruluşu olan Devrim Web TV’de gerçekleştirilen yılbaşı çekilişinde kazanan takipçilerimiz hediyel...

YİNE BİR ‘DEVRİM’ YAPTIK

Bölgede 51 yıllık yayın hayatı, bilgi ve tecrübesi ile okuyucularına hizmet veren gazetemiz Devrim’in kuruluşu olan Devrim Web TV, yeni yılda takipçilerini hediyeye boğdu.

HABERİMİZ SES GETİRDİ

Gazetemiz Devrim’in 16 Aralık 2018 tarihili sayısında yer alan ‘Okul Yolu Mu, Ölüm Yolu Mu?’ başlıklı haberimiz yetkilileri harekete geçirdi.

DAHA TEMİZ SU İÇİN DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞMA

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklarelilere daha temiz su içirebilmek adına devrim niteliğinde çalışmalar yaptıklarını söyledi.

TEKİRDAĞ’IN EN BÜYÜK DİNAMİĞİ ÇORLU

Çorlu Belediyesi Başkan Aday Adayı Feray Karagöz, Gazetemiz DEVRİM’i ziyaret ederek aday adaylığı süresince yapmış olduğu çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil