"Cumhuriyet Halk Partisi"

RASİM YÜKSEL’DEN NAZİLLİ KAYMAKAMINA ZİYARET

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Halk Partisi Ergene Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yaman ile birlikte Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ü makamında ziyaret etti.

ERGENE’DE BAŞKANLIĞA MERDİN CANTAŞ VEKALET EDİYOR

Şehir dışında olması sebebiyle izne ayrılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yerine Belediye Başkanlığı görevine Cumhuriyet Halk Partisi Ergene Belediyesi Meclis Üyesi Merdin Cantaş vekalet edi...

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bülent Karabudan, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

CHP İLÇE BAŞKANI HÜLYA ERTAN: 'BİZ BİR OLDUK, BİRLİKTE KAZANDIK'

Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe Başkanlığı tarafından 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında teşekkür mesajı yayınladı.

GİRDİĞİ İKİNCİ SEÇİMİ DE YÜZDE 50 İLE KAZANDI

25 yıldır belediye başkanlığı özlemi çeken Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu özlemini 2014 yılında gideren Vahap Akay Çerkezköy’de girdiği ikinci seçimi de kazanmasını bildi.

CHP’NİN DUAYENİ İSTİFA ETTİ

‘KAYBEDECEĞİMİZ HER BELEDİYENİN SORUMLUSU FAİK ÖZTRAK’TIR’ Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe Başkanlığını 15 yıl yapan ve 2009 seçimlerinde ise belediye başkanlığına adaylığını koyan Sermet Gülciva...

CHP’Lİ ADAY VAR PROJELERİNİ TANITTI

Cumhuriyet Halk Partisi Şarköy Belediye Başkan Adayı Alpay Var’ın aday ve proje tanıtım toplantısı belediye düğün salonunda yapıldı.
Firma Rehberi
FİRMA REHBERİ
Enerji
Bilişim
Tekstil