ESTEVEGA GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Çorlu’da genç girişimci Emre Sağlam tarafından hizmete giren Estevega Güzellik Merkezi, gerçekleşen görkemli açılış töreni ile kapılarını açtı.
16.04.2018
478 kez okundu

Muhittin Mahallesi Süleymapaşa Caddesi üzerinde bulunan Eski Asrın Tıp Merkezinin olduğu yerde hizmete giren Estevega Güzellik Merkezi Beyoğlu Belediyesi Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Kerim Atalay, CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Umut Güngör ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Açılışta konuşan Emre Sağlam, “Bünyemizde bay ve bayan kuaförü olmak üzere, epilasyon, bölgesel zayıflama ve cilt bakımları da mevcut. Bir kadının bakım için aradığı her şey bizim merkezimizde mevcut. Açılışımızı gerçekleştireceğimiz güzellik merkezimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu. AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Kerim Atalay, “Çorlumuz her gün gelişen ve mesafe kat eden bir şehrimiz. Burada huzur içinde yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz. Yeni açılan iş yerimizin de genç kardeşimiz Emre Sağlam’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi. CHP Çorlu İlçe Başkanı Yıldıray Arıcı da, “Açılan iş yerinin Emre Sağlam ve ekibine bol kazançlar getirmesini ve Çorlu’muza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KATILIM YOĞUN OLDU
Yoğun bir katılım ile açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler, iş yerini gezip yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Tutku AKBAŞ