ESNAF ZİYARETLERİNDE HIZ KESMİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Ergene Belediye Başkan aday adayı Nuh Nuhoğlu esnaf ziyaretlerine Vakıflar, Esenler ve Kırkgöz mahallelerinde devam etti.
01.12.2018
397 kez okundu

Esnaf ziyaretlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Ergene Belediye Başkan aday adayı Nuh Nuhoğlu yoğun ilgiyle karşılandı. “Bizler size inanıyoruz. Başkan olduğunuz zaman bu şekilde ziyaretlerimize geleceksiniz. Sizin samimiyetinizi görmekten mutluluk duyuyoruz” diyen vatandaşlara Nuh Nuhoğlu, “Bizler hep birlikte olduğumuz zaman sorunları daha kolay çözebiliriz. Sorun varsa sizleri dinleyecek, çözüm içinde yine önce sizi dinleyerek sorunu çözümleyeceğiz” diye konuştu. 


BİRLEŞTİREN BİR BAŞKAN OLACAĞIM
“Başkan olursanız nasıl bir başkan olacaksınız” sorusu üzerine konuşan Nuhoğlu “İyi bir planlama yapan, doğru bir örgütlenme, nitelikli bir yöneltme ve etkin bir denetim yönetim felsefemizin temel taşları olup bu felsefe doğrultusunda ilerleyen, sosyal demokrat, dinleyen, çözüm odaklı çalışan, birleştiren bir başkan olacağım” dedi. Vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisine teşekkür eden Nuhoğlu, ilerleyen zamanlarda tekrar geleceğini söyleyerek misafirperverliklerinden ötürü vatandaşlara teşekkür etti.


Onur ŞEKER