ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARI VE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediyesi’nde eski dönemlerde görev yapan belediye başkanlarına ve belediye meclis üyelerine Bahar Tesisleri’nde iftar yemeği verdi.

Gerçekleştirilen iftar yemeğine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile eşi Seda Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz, Atatürk Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal, Malkara Belediyesi'nde eski dönemlerde görev yapan Belediye Başkanları Hasan Durusoy, Metin İlgün, Birol Kaya, Ali Atılgan ve Basri Yay ile eski dönem belediye meclis üyeleri, mevcut belediye meclis üyeleri ile basın mensupları katıldı.

İftar sonrasında konuşma yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bu akşam bizlerle birlikte iftar soframızı paylaştığınız için hepinize hoş geldiniz diyorum. Farklı görüşlerden farklı siyasi partilerle Malkara'nın gelişmesi ve güzelleşmesi uğruna hep birlikte hizmet ettik. Hizmet etmeye de devam ediyoruz. Geçmiş dönemdeki belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin de ciddi anlamda hizmetleri var. Belediye, kamu adına görev yapılan en zor yerlerden biri. Hemşerilerimizin kolay ulaşabildiği ve en kolay şikâyet edebildiği kurum belediye kurumudur. Belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği yapmak gerçekten en zor görevlerden bir tanesidir. Malkara'nın en güzel yanlarından biri de tüm siyasi partilerden seçilmiş belediye başkanlarımız belediye meclis üyelerimiz ve Malkara’mıza hizmet eden kişilerin aynı sofra etrafında buluşabilmesi. Sizlere Malkara'ya kattığınız değerler için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. İftar programı okunan duaların ardından sona erdi.
Erdi KURU

 

 

 

 

Diğer Haberler

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Tekirdağ’da faaliyet gösteren oto pazarına yönelik, polis ekipleri tarafından uygulama gerçekleştirildi. Uygulamada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadı.
TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

Ergene’de İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Oleik Ayçiçeği tanıtımı yapılıp, Tarla Günü düzenlendi.
8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 8.'si düzenlenen Çorlu Belediyesi Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı.
TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, MEY Tekirdağ İçki Fabrikası ve Şarköy İçki Fabrikası’nın son durumu ile Büyükşehir Belediyesi’nin güncel çalışmaları hakkında basın toplantısı gerç...
Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Yıllık izinlerini memleketlerinde geçirip Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşadıkları bölgelere dönen gurbetçiler, Kapıkule’de 4 kilometre kuyruk oluşturdu. Sağanak yağışın altında Kapıkule’den çıkış y...
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster
FİRMA REHBERİ
İç Mimarlık - Dekorasyon
Yapı - İnşaat
Enerji