ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARI VE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediyesi’nde eski dönemlerde görev yapan belediye başkanlarına ve belediye meclis üyelerine Bahar Tesisleri’nde iftar yemeği verdi.
16.06.2017
379 kez okundu

Gerçekleştirilen iftar yemeğine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile eşi Seda Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz, Atatürk Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal, Malkara Belediyesi'nde eski dönemlerde görev yapan Belediye Başkanları Hasan Durusoy, Metin İlgün, Birol Kaya, Ali Atılgan ve Basri Yay ile eski dönem belediye meclis üyeleri, mevcut belediye meclis üyeleri ile basın mensupları katıldı.

İftar sonrasında konuşma yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bu akşam bizlerle birlikte iftar soframızı paylaştığınız için hepinize hoş geldiniz diyorum. Farklı görüşlerden farklı siyasi partilerle Malkara'nın gelişmesi ve güzelleşmesi uğruna hep birlikte hizmet ettik. Hizmet etmeye de devam ediyoruz. Geçmiş dönemdeki belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin de ciddi anlamda hizmetleri var. Belediye, kamu adına görev yapılan en zor yerlerden biri. Hemşerilerimizin kolay ulaşabildiği ve en kolay şikâyet edebildiği kurum belediye kurumudur. Belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği yapmak gerçekten en zor görevlerden bir tanesidir. Malkara'nın en güzel yanlarından biri de tüm siyasi partilerden seçilmiş belediye başkanlarımız belediye meclis üyelerimiz ve Malkara’mıza hizmet eden kişilerin aynı sofra etrafında buluşabilmesi. Sizlere Malkara'ya kattığınız değerler için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. İftar programı okunan duaların ardından sona erdi.
Erdi KURU