ERİKLİ SAHİLİ MOBESE İLE GÜVENDE

Keşan Kaymakamlığı tarafından Erikli Sahili’ne kurulan ve altyapı çalışmaları Keşan Belediyesi’nce tamamlanan Erikli’deki MOBESE Sistemi ile ilgili olarak Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Erikli Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.
10.08.2019
264 kez okundu

Burada Keşan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ahmet Barış Ulucanlı ile görüşen Helvacıoğlu, Erikli’ye kurulan MOBESE’lerin çalışmalarını ve kamera görüntülerini yerinde inceledi.
Helvacıoğlu, 2’si Erikli Köyü girişinde, 2’si Mecidiye’den Erikli’ye girişte, 3’ü de Erikli’de en yoğun olarak kullanılan alanda olmak üzere 7 adet MOBESE kamerası bulunduğunu belirterek “Bu kameralar çok yüksek çözünürlüklü ve bu sayede plaka ve yüz tanıma işlemi yapılabiliyor. Güvenli bir Erikli yaratmak için söz vermiştik, sözümüzü tutuyoruz. Vatandaşlarımız bu MOBESE kameraları sayesinde daha güvenli bir şekilde Erikli’nin sokak ve caddelerinde yürüyebilecek” dedi.
Helvacıoğlu ayrıca, sorumluluk alanları olan tüm yerleşim yerlerinin daha güvenli hale gelmesi için ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını ve yapacaklarını da belirtti.


DEVRİM