ERGENE’DE MÜGE YILDIZ SESLERİ YÜKSELİYOR

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Ergene Belediye Başkan Aday Adayı Müge Yıldız Topak, halkın her kesiminden büyük bir ilgi ve destek görmeye devam ediyor.
23.11.2018
1865 kez okundu

AK Parti’nin Ergene’deki en büyük adayları içinde gösterilen ve neredeyse her partiden vatandaşların yoğun ilgisini ve desteğini arkasına alan Müge Yıldız Topak; “Benim amacım Ergene’ye AK Belediyeciliği getirmektir. Bu süreçte bana ne görev verilirse verilsin hiç tereddüt etmeden yerine getirmeye hazırım.” dedi. Geçtiğimiz haftalarda büyük bir kalabalığın katılımı ile adeta bir Bakan mitingi gibi Aday Adaylığı açıklaması yapan Müge Yıldız Topak, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. “Değiştir Kaderini Ergene” sloganı ile büyük bir kitlenin desteğini arkasına alarak seçim çalışmalarına devam eden Müge Yıldız Topak; “İnşallah inanıyorum 31 Mart yerel seçimlerinde Ergene ilçemize AK Belediyecilik hizmeti gelecek. Ben aday olsam da olmasam da söz veriyorum son dakikaya kadar partim için çalışacağım. AK Belediyeciliği Ergene’mize getirmek için bana düşen her göreve hazırım” dedi.


HALKIMIZ HER ŞEYİN FARKINDA!
AK Parti Ergene Belediye Başkan Aday adayı Müge Yıldız Topak, seçim çalışmaları ile ilgili gezdiği bölgelerde vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde artık halkın her şeyin farkında olduğunu ifade ederek;  “Mahallerimizde yaptığımız çalışmalarda halkımızın isteklerini, öncelikli eksiklerini belirleyip mevcut projelerimizde yer almıyor ise projelendirip değerlendirmeye aldık. Ziyaretlerimizde tüm esnafın ayrı ayrı sorunlarını dinleyip Belediye Başkanı olduğumuzda yapabileceğimiz ne var ise kendilerine aktardık. Çalışmalarımızı mahalle pazarlarında pazarcı esnafımız ile semt pazarına gelen halkımız ile mahalle merkezlerinde perakende ve hizmet sektöründeki esnaflarımız ile tüm ilimizin yükünü çeken taşıyıcılar kooperatifi İle okul bahçesinde çocuğunu bekleyen veliler ile otobüs durağında bekleyen vatandaşlarımız ile kahvede yorgunluk çayı içen dostlarımız ile sabah işe gidecek personel servisi bekleyen işçi kardeşlerim ile kısacası tüm Ergene Halkımızın dertleri ile dertlenip çözümler üretmek için çalışmalarımıza hız verdik.” dedi
DEĞİŞTİR KADERİNİ ERGENE!
Müge Yıldız Topak açıklamalarının son bölümünde şu sözlere yer verdi; “Gençlerimize, kadınlarımıza ve engelli kardeşlerimize pozitif ayrımcılık yapıp refah düzeyi daha yüksek bir Ergene yaratmak için projelerimizden bahsettik.  Engellilerimizi ve kadınlarımızı sosyal hayata daha fazla entegre etmek bizim öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Daha yolun başında olmamıza rağmen yaptığımız ziyaretlerde aldığımız olumlu dönüşler içimizdeki hırs ve çalışma isteğini arttırdı. Bu hırs ve çalışma azmi ile her zamankinden daha fazla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnsanların bu denli desteğini görmek ve hissetmek tüm yorgunluğumuza değiyor.  Her geçen gün Ergenemize ve halkımıza hizmet aşkımız büyüyor.” dedi.


Tutku AKBAŞ