ERGENE’DE KİLİT TAŞ ÇALIŞMASI YAPILDI

Ergene Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Şehit Er İdris Özgür Caddesi’nde kilit parke taş serimi yapılırken caddede yapılan çalışmayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yerinde inceledi.
11.02.2019
267 kez okundu

Belediyecilikte hizmeti esas edinen Ergene Belediyesi yaptığı yol çalışmaları kapsamında kilit taş döşeme çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Şehit Er İdris Özgür Caddesi’nde yapılan çalışmalar bitirilerek yol halkın hizmete sunulacak. Başkan Yüksel “Ergene ilçemizde vatandaşlarımız için yollarımızı geliştirmeye ve yenileri eklemeye hiç durmadan devam ediyoruz. Göreve geldiğimizden günden bugüne dek 100 kilometreden fazla yolu halkımıza kazandırdık, daha da kazandırmaya devam edeceğiz. Ergene’mizde sorun teşkil eden yolları belirleyerek bakım ve onarımını sürekli şekilde gerçekleştiriyoruz. Yeni dönemde de bu hizmetlerimizden ödün vermeden yeni projelerimizi uygulayarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Ergene Belediyesi’nin yol yapım çalışmalarından dolayı mutluluğunu ifade eden vatandaşlar bu nedenle Başkan Rasim Yüksel’e teşekkürlerini sundular.


Defne Tuğçe AYAZ