ERGENE’DE BÜYÜK PROJELER OLACAK

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu ve Ergene’de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
10.01.2019
320 kez okundu

Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu ve Ergene’de görev yapan basın mensupları ile Velimeşe Mahallesi’nde açılışı yapılan Naim Süleymanoğlu Spor Tesisleri’nde bir araya gelerek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Başkan Yüksel, “Gazeteciler gününü kutluyorum. Halkımıza güveniyor ve inanıyorum. Bizim Ergene’de hesap veremeyeceğimiz hiçbir çalışmamız yok. Tekrardan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum” dedi. Aynı zamanda Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel’in doğum günü olması sebebi ile Belediye Personeli tarafından Yüksel’e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Pastayı kesen Yüksel, “Biz her zaman sizlerle beraber olduk, beraber olmaya da devam edeceğiz. Yaptığınız işin saati yok. Gerçekten zor bir meslek yapıyorsunuz. Yaptığımız hizmetlerden dolayı da vatandaşlarımıza güveniyoruz. Ergene’de yaptığımız çalışmalar, projelere güvenmek istiyoruz. En büyük yatırımımız Allah kısmet ederse, mahallelerin eksikliklerini gördük, hayal ettik ve projelendirdik. 5 yıl sonra çok daha büyük projeler konuşulacak. Hedefimiz, üniversite yapmak olacak. Planladık, hayal ettik projemiz hazır. Bununla ilgili olarak da en büyük hayalim çok modern, uzun yıllar Ergene’ye hizmet edecek projeyi hayata geçirmek istiyorum.”dedi.


ERGENE’DE BASIN EVİ OLMALI
Tüm meslektaşlarım adına Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür ediyorum. Kendisi hem bizim dostumuz, hem de ağabeyimiz. Tüm arkadaşlarım adına bir istekte bulunuyorum. Ergene’de basın ile ilgili bir basın evi projesi bekliyoruz.”dedi.
HEDİYE VERDİ
Başkan Yüksel, programın sonunda Çorlu ve Ergene’de görev yapan basın mensuplarına hediye takdim etti.


Tutku AKBAŞ