En kanka kampanya Orion'dan

Orioncard yaza yeni sinema kampanyasıyla merhaba diyor. Yazın en kanka kampanyası "Kankanı da Al Gel" ile Orion ziyaretçileri filmleri sevdikleriyle birlikte izliyor, kankasının biletini Orioncard hediye ediyor. Bu kampanyadan Orion Cinemarine gişesine kampanya davetiyesini getiren herkes faydalanabiliyor.
08.06.2017
615 kez okundu

Sadece Orion Cinemarine Sinemaları'nda geçerli olan ve 19 Haziran'a kadar devam edecek "Kankanı da Al Gel" kampanyası şartları şöyle;
1. Orion Danışma'ya başvurarak Orioncard'ını ibraz edenler kampanya davetiyesini ücretsiz olarak ve hiçbir alışveriş şartı olmadan alabilirler.
2.  Orion Cinemarine Sinemaları'ndan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, davetiyesini gişe görevlisine verenlere ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.
3.  Kampanya "Halk Günü" uygulaması olan günlerde geçerli değildir. Bu kampanya, başka bir kampanya veya promosyon ile birleştirilemez.
4. Herkes aynı gün içerisinde kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
5.  3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değildir, gözlük bedelinin ek olarak ödenmesi gerekmektedir.
6.  Hediye biletin parasal değeri yoktur,  paraya çevrilemez.
7.  Dağıtım şirketlerinin, herhangi bir kampanyaya onay vermediği filmler Orion Cinemarine tarafından, AVM yönetimine bilgi vermek kaydı ile kampanya dışında tutulabilir.
8.  Kontenjanı dolu olan seanslarda kampanya bileti sahibi başka bir film veya seansa yönlendirilecektir.
9.  Biletler açılmamış seanslarda kullanılamaz.
10. Sinema bileti alırken "Kankanı Al Gel" kampanya davetiyesinin gişe görevlisine verilmesi zorunludur. Kaybedilen biletler için Orion AVM ve Orion Cinemarine Sinemaları'nın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Davetiye gişeye verilmeden hediye bilet alınamaz.
11. Kampanya 8 Haziran 2017 günü saat 12:30'da başlayacak olup 19 Haziran 2017 günü saat 22:00'de sona erecektir, davetiyeler stoklarla sınırlıdır.
12.  Kampanyanın şart ve koşulları katılımcı tarafından okunmuş ve bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
Müjde İRFAN