En kanka kampanya Orion'dan

Orioncard yaza yeni sinema kampanyasıyla merhaba diyor. Yazın en kanka kampanyası "Kankanı da Al Gel" ile Orion ziyaretçileri filmleri sevdikleriyle birlikte izliyor, kankasının biletini Orioncard hediye ediyor. Bu kampanyadan Orion Cinemarine gişesine kampanya davetiyesini getiren herkes faydalanabiliyor.

Sadece Orion Cinemarine Sinemaları'nda geçerli olan ve 19 Haziran'a kadar devam edecek "Kankanı da Al Gel" kampanyası şartları şöyle;
1. Orion Danışma'ya başvurarak Orioncard'ını ibraz edenler kampanya davetiyesini ücretsiz olarak ve hiçbir alışveriş şartı olmadan alabilirler.
2.  Orion Cinemarine Sinemaları'ndan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, davetiyesini gişe görevlisine verenlere ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.
3.  Kampanya "Halk Günü" uygulaması olan günlerde geçerli değildir. Bu kampanya, başka bir kampanya veya promosyon ile birleştirilemez.
4. Herkes aynı gün içerisinde kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
5.  3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değildir, gözlük bedelinin ek olarak ödenmesi gerekmektedir.
6.  Hediye biletin parasal değeri yoktur,  paraya çevrilemez.
7.  Dağıtım şirketlerinin, herhangi bir kampanyaya onay vermediği filmler Orion Cinemarine tarafından, AVM yönetimine bilgi vermek kaydı ile kampanya dışında tutulabilir.
8.  Kontenjanı dolu olan seanslarda kampanya bileti sahibi başka bir film veya seansa yönlendirilecektir.
9.  Biletler açılmamış seanslarda kullanılamaz.
10. Sinema bileti alırken "Kankanı Al Gel" kampanya davetiyesinin gişe görevlisine verilmesi zorunludur. Kaybedilen biletler için Orion AVM ve Orion Cinemarine Sinemaları'nın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Davetiye gişeye verilmeden hediye bilet alınamaz.
11. Kampanya 8 Haziran 2017 günü saat 12:30'da başlayacak olup 19 Haziran 2017 günü saat 22:00'de sona erecektir, davetiyeler stoklarla sınırlıdır.
12.  Kampanyanın şart ve koşulları katılımcı tarafından okunmuş ve bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
Müjde İRFAN

 

 

Diğer Haberler

6'ncı kattan düşen kadın öldü

6'ncı kattan düşen kadın öldü

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde bir apartmanın 6'ncı katındaki terastan beton zemine düşen kadın hayatını kaybetti.
İklimle ilgili önemli adım

İklimle ilgili önemli adım

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan “Trakya Bölgesinde İklim Değişikliğine Karşı Uyum İçin Kapasite Geliştirme” projesi Avrupa Birliği Temsilcil...
Türkiye için değerli bir sektör

Türkiye için değerli bir sektör

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ’ın kapaklı ilçesinde bulunan bir ilaç fabrikasında katıldığı iftar programında, “Önümüzdeki süreçte nitelikli gençlik ve nitelikli genç i...
Eğitiliyorum, öğreniyorum kayıtlı çalışıyorum

Eğitiliyorum, öğreniyorum kayıtlı çalışıyorum

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Trakya Kalkınma Ajansı ve Namık Kemal Üniversitesi ortaklığında yürütülen “Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum Projesi”nin ka...
   AİLELERLE BULUŞTU

AİLELERLE BULUŞTU

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan ve eşi Zuhal Ceylan, 8. Mekanize Tugay Komutanlığının düzenlediği İftar yemeğinde şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.
Firma Rehberi
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster
FİRMA REHBERİ
Temizlik
Bilişim
İç Mimarlık - Dekorasyon