EDİRNE ENDERSPOR KIRMIZI KART KURBANI

2017-2018 sezonu U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarına Tekirdağ (Çorlu) Grup Merkezi’nde üçüncü gün oynanan ilk maçta Edirne Enderspor rakibi Çayırovaspor’a 6-0 yenilerek veda etti.
11.06.2018
641 kez okundu

Edirne Enderspor’un maçı 74. dakikada maçın orta hakemi Sefa Kısa tarafından çıkan olaylar sebebi ile iptal edildi. Edirne Enderspor’dan beş futbolcu kırmızı kart gördü. Edirne Enderspor’un yönetimi maçın orta hakeminden şikayetçi olacaklarını belirterek, “Saha içinde futbolcularımıza gereksiz laflar söylemesi futbolcularımızı gererken, bir de farklı mağlubiyet olması futbolcularımızı ve teknik heyetimizi çileden çıkardı. Edirne Enderspor’dan üç oyuncu maç esnasında kırmızı kart görürken diğer iki futbolcu da yaşanan olaylar esnasında kırmızı kart gördü” dediler.
Edirne Endrespor’un hırçın futbol oynaması mücadele esnasındada çok sert hareketler yapması maçı seyredenleri de üzdü. “Bu kadar sert futbol oynanmaz” denilirken, kırmızı kart ile sahadan atılan futbolcular soyunma odalarına giderken soyunma odalarının bulunduğu salonda sağa sola tekme attılar.

Beycan KORKMAZ