DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIM

Çorlu ilçesi yakınlarında 360 yolcusuyla Kapıkule-İstanbul seferini yapan trenin devrilmesi sonucu 24 kişinin hayatını kaybettiği 341 kişinin de yaralandığı kazada hayatını kaybeden 10 yaşındaki Arda Sel’in annesi Mısra Öz’ün Instagram hesabında yaptığı paylaşım yürekleri dağladı.
13.07.2018
1265 kez okundu

10 yaşındaki Arda Sel ile babası Hakan Sel İstanbul’dan Uzunköprü ilçesine gelerek burada bulanan yakınlarını ziyaret etti. Daha sonra İstanbul’a dönmek için olay günü Kapıkule, İstanbul seferini yapan trene binen baba ve oğlu  Çorlu’da trenin 5 vagonunun, raydan çıkarak, devrilmesi sonucu hayatını kaybetmişti. Eşini ve oğlunu kazada kaybeden Mısra Öz Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yürekleri dağladı. Paylaşımında, “Sen gideli kaç gün oldu bilmiyorum. En son baban göndermişti bu fotoğraflarını senin Instgram hesabına atmam için. Trende beni görüntülü arayıp ‘anne bak nasıl hızlanıyor?’ Bu sefer masalı koltukta oturuyoruz. Sabah karşılıklıydı koltuklar. İkisi de nasıl keyifli. Saat 7’de ineceğiz’ demiştin. Evde bekliyorum gelmedin. Gelemedin” diye yazdı.


CENNET BAHÇELERİNDE OYNA ANNECİĞİM
Mısra Öz, “Uçsuz bucaksız cennet bahçelerinde oyna anneciğim. Bu dünyanın yeşili bile kırmızı artık. Sen ve senin gibi masum canların kanlarıyla bulandı yeşil çimlerimiz, mavi gökyüzümüz.. Sana söz çocuk sana söz hesap soracağız” sözlerine yer verdi.
Müjde İRFAN