DSYB BAŞKANI DURGUN BİRLİK ÜYELERİYLE BULUŞTU

Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetimi, Malkara’da birlik üyeleriyle bir araya geldi.
14 01 2020
147 kez okundu

Tekirdağ DSYB Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, birlik müdürü ve personel ile birlikte Malkara ilçesi birlik üyeleri ile ‘üye buluşması’ adı altında toplantı yaptı.
Üyeler tarafından toplantıya yoğun bir katılım gerçekleştirildi. Toplantıda Birlik Başkanı Ergin Durgun üyelere birliğin genel ve mali durumu hakkında bilgiler verdi. Birliğin, faaliyet ve hizmetlerini anlatarak değerlendirmelerde bulundu. Birlik ile ilgili gelecekteki hedeflerini açıkladı. Sonrasında üyelere söz verilerek üyelerin istek, talep ve önerileri dinlendi ve kaydedildi. Soru sorarak bilgi edinmek isteyen üyelere cevap verildi. Üyeler ile gelecekte olması istenilen faaliyetler ve hizmetler değerlendirildi.
Toplantıya katılan üyeler, toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı düzenlediği için Birlik Başkanı Ergin Durgun’a teşekkür etti.
TOPLANTILAR DEVAM EDECEK
Birlik Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada, katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, “Daha önceki yıllarda da yaptığımız gibi ilimizin diğer ilçelerinde de ‘üye buluşması’ adı altında toplantılar düzenleyerek üyelerimizle buluşacağız” dedi.
Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600